Відбулося засідання клубу творчого педагога

Освітній процес неможливий без основної дійової особи – педагога, а з впровадженням інноваційних технологій з’явилось і нове поняття – вчитель нового покоління, сучасний педагог.

Хто такий сучасний педагог? Що ми вкладаємо у поняття вчитель нового покоління? Відповіді на ці питання з’ясовували на засіданні клубу творчого педагога – педагогічному стартапі «Сучасний педагог: новий формат професійного зростання», яке відбулося 14 березня 2018 року на базі навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області.

Клуб творчого педагога є однією з ефективних форм методичної роботи, спрямованої на виявлення нових носіїв інноваційних ідей, обмін творчими надбаннями та ідеями, поширення досвіду інноваційної діяльності, підвищення професійної майстерності педагогічних працівників.

У заході взяли участь молоді педагогічні працівники закладів професійно-технічної освіти області з досвідом роботи до 5 років.

Цікавими та змістовними виступами під гаслом «Я – сучасний педагог» учасники презентували високу фахову майстерність, цікаві інтерактивні форми роботи, традиційні та інноваційні підходи до педагогічної діяльності, поділилися своїми професійними досягненнями щодо впровадження інновацій у педагогічній праці.

Логічним продовженням засідання стала робота в групах, у ході якої учасники мали можливість висловити власне бачення творчого педагога з високою професійною майстерністю та, шляхом виконання завдань, разом прийшли до висновку, яким має бути сучасний педагог.

Засідання пройшло в атмосфері творчої співпраці. Така форма методичної роботи дала можливість виявити загальну ерудицію педагогів, являла собою різновид дискусії, обговорення різних методичних ідей реалізації однієї проблеми, сприяла максимальному включенню учасників у спільну групову творчу роботу.

Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області