Навчаємося аналізувати урок виробничого навчання

З метою формування розуміння методики підготовки, відвідування та аналізу уроків професійно-практичної підготовки, навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області 14 березня 2018 року на базі державного навчального закладу «Вище професійне училище № 9 м. Кіровоград» було проведено засідання обласної школи старшого майстра-початківця.

Під час роботи учасники ознайомились з типами та видами аналізу уроку та розглянули алгоритм дій старшого майстра щодо підготовки до відвідування та аналізу уроків виробничого навчання.

Найцікавішим елементом заходу була презентація  старшого майстра  ДНЗ «Вище професійне училище № 9 м. Кіровоград» Гітельмана О.Л.  щодо методики планування та відвідування уроків професійно-практичної підготовки.

Увазі старших майстрів був представлений  урок виробничого навчання з теми «Друкування, складання та оформлення резюме» (майстер виробничого навчання Афтеньєва Л.Г.), який вони мали змогу проаналізувати, закріпивши  на практиці отримані теоретичні знання.

По завершенню заходу учасники отримали домашнє завдання.

Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області