Як Маловисківська громада допомагає активній молоді розвиватися, щоб змінити свою громаду на краще

27 лютого – 2 березня 2018 року працювалап’ятиденна  молодіжна школа «DOBRE-LID: лідерство, ідеї, демократія» для молодіжних лідерів з громад-партнерів програми Агентства США з міжнародного розвитку «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Напередодні організатори відібрали на конкурсній основі 60 молодих активістів (із 232) з об’єднаних територіальних громад Кіровоградської, Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської, Херсонської, Тернопільської та Івано-Франківської областей, які отримали можливість розкрити свій лідерський потенціал та змінити життя своїх громад на краще. За результатами поданих заяв  було відібрано для участі в молодіжній школі лідерства  від Маловисківської ОТГ  вчителя Маловисківської гімназії Віру Шуліму.

Відкривали школу вітальними словами Олександр Ярема (заступника Міністра молоді і спорту України), Томас Вайт (керівник Офісу демократії і врядування USAID/Україна), Беррі Рід (керівник програми USAID DOBRE), Лоренс Хелд (керівник програми USAID «ВзаємоДія!» SACCI).

Молодіжна школа поєднала в собі навчання та корисні розваги. Учасники прослухали лекції про місцеве самоврядування,  дизайн-мислення, критичне мислення, основи презентаційних навичок, тестували  симуляційну гру -  робота місцевого самоврядування DOBREукраїнської ОТГ. А також у вільний від навчання час учили танець «Бачата», знайомилися з іграми «Антикорупційна мафія» (SACCI), «Що? Де? Коли?», «Alias». За всім, що відбувалося,слідкувала медіа-команда.

На закритті школи кожен учасник представляв свій проект. Журі відібрали 6 найвдаліших, які підтримають фінансово. В інших учасників також буде можливість доопрацювати ідеї і представити їх на розгляд.