Як в Маловисківській об’єднаній територіальній громаді керівники освітніх закладів працюють в напрямку залучення грантових коштів для розвитку своїх установ

В січні 2018 року  Посольство Федеративної  Республіки Німеччини   оголосило конкурс на підтримку  мікропроектів,  які зокрема  направленні придбання  обладнання  для комунальних закладів, ремонт шкільних їдалень та інше. Максимальна сума грантового сприяння  становитиме  8000 євро.

З великою активністю та ентузіазмом до участі у даному проекті  долучилися  ініціативна група під керівництвом методиста ДНЗ «Ромашка» Людмили  Радзієвської , які підготували проект   «Впровадження інноваційних енергоефективних заходів в ДНЗ «Ромашка» (придбання електрокотла)  та ініціативна група ЗШ № 4  під керівництвом директора  Інни Коваленко з розробленим проектом « Сучасна шкільна їдальня - запорука здоров’я дітей». Участь даних проектів у оголошеному конкурсі   дасть можливість  залучення додаткових позабюджетних коштів  .

Практика проектної діяльності    є сучасним  інструментом  управлінського менеджменту, яку мають впроваджувати  всі сучасні керівники  бюджетних установ  та комунальних підприємств. Результатом такої роботи  є залучення  грантових (позабюджетних) коштів для покращення роботи установ  та підприємств  в т.ч. реалізація проектів, на які  недостатньо  власних коштів місцевого бюджету.

Тож є  сподівання , що інші  заклади та установи активно долучаться  до проектної  діяльності, на що націлює  керівників  міський голова  Юрій Гульдас.