Продовжуємо роботу над збірником дидактичних матеріалів з професії «Муляр»

13 березня 2018 року на базі навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області проведено засідання творчої групи майстрів виробничого навчання з професії  «Муляр».

До складу групи ввійшли представники з навчальних закладів області: ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей», ДНЗ «Професійно-технічне училище № 8 М. Кіровоград», ПТУ № 16 м. Мала Виска, ПТУ № 30 с. Торговиця, ДНЗ «Професійно-технічне училище № 40 м. Новоукраїнка».

Творча група продовжила працювати над збірником дидактичних матеріалів виробничого навчання з професії «Муляр» 4 розряду.

Під час засіданні обговорили перелік обов’язкових засобів навчання, необхідних до кожної теми, розподілили теми програм між членами групи до яких розроблятимуть дидактичні матеріали.

Навчально-методичний кабінет професійно-

технічної освіти у Кіровоградській області