UA: Кропивницький «Національна суспільна телерадіокомпанія України» запускає освітні програми для дітей

Повідомляємо, що у рамках спільного проекту управління освіти і науки облдержадміністрації з регіональною дирекцією UA: Кропивницький «Національна суспільна телерадіокомпанія України», починаючи з 23 березня 2020 року, щодня:

у програмі «Ранкова кава» з 07.00 до 09.00 год. для учнів молодшого та середнього шкільного віку будуть демонструватися цікаві пізнавально- розвиваючі програми, зустрічі з цікавими людьми, майстер-класи тощо;

з 12.10 до 13.00 год. для старшокласників будуть запропоновані інформаційно-пізнавальні програми та уроки з підготовки до ЗНО.

Також записи програм можна буде переглянути на сайті та Youtube-каналі "UA: Кропивницький".