Цікаві досліди і корисний досвід! Участь слухачів КМАНУМ у Всеукраїнській хімічній школі

Слухачі Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді секції «Хімія» - А. Бережна, Р. Хрусталенко, Д. Косянчук з 23 по 27 лютого брали участь у Всеукраїнській хімічній школі і слухали популярні лекції на актуальні теми з хімії. Окрім того, всі учасники мали змогу попрактикуватися в одній із кращих лабораторій Києва.

Найбільш корисними для юних хіміків були лекції, які стосувалися основних понять, законів хімії. А на другий день можна було перевірити свої вміння на практиці в Національному університеті харчових технологій.

«Цікаво і пізнавально!», - під таким девізом працювали слухачі, проводячи розрахунки за формулами. Також вони розв’язували хімічні задачі різного рівня складності. Роман Хрусталенко був вражений практичною роботою, особливо його зацікавила зміна кольорів розчину. Учасник в майбутньому мріє стати фармацевтом, тому хімічна школа для нього це не тільки досвід, а й перший крок у майбутнє. Творчі проекти, розвивальні ігри, самостійна робота і ґрунтовні знання – все це отримали слухачі секції «Хімія», взявши участь у хімічній школі. Бажаємо подальших успіхів і нових знань!