2500 навчальних фільмів безкоштовно або школа в планшеті

Видавництво Ранок надає безоплатний доступ школярам та вчителям до дистанційного навчання під час карантину.

З четверга ми відкриваємо безкоштовну онлайн школу для школярів з лекціями від авторів підручників, відомих підприємців, вчених, селебреті. Можливо, наступний тиждень буде найкращим у навчанні школярів. Ми відклали всі свої справи, щоб допомогти вчителям та дітям.

Ми - команда педагогів, науковців, відеооператорів, дослідників, письменників та батьків зібралися разом, щоб допомогти вчителям змінити навчання. Так представляється команда TWIG-world з Великобританії. Видавництво Ранок домовилося з британськими колегами про надання вільного доступу під час карантину до всієі бази 2500 навчальних відеофільмів з природознавчих наук.

Частину відео ми встигли за кілька днів перекласти українською. Інша частина контенту доступна англійською з субтитрами.

Розклад лекцій буде предоставлений найближчим часом на сайті видавництва.

Запрошуємо волонтерів, готових прочитати короткі лекції онлайн школярам. Пишіть в коментах або приваті. Запрошуємо волонтерів-науковців - фізиків, хіміків, біологів - усіх, хто готовий допомогти перекласти з англійської короткі навчальні тексти до відео.

Разом ми допоможемо навчатися та розвиватися нашим дітям! Долучайтеся. Можливо, ваш перепост допоможе знайти цікавого лектора або перекладача.

Джерело: Віктор Круглов