Обласна державна адміністрація відзвітувала про використання коштів 2019 році

Представлення використання бюджетних коштів по головному розпоряднику коштів державного бюджету "Кіровоградська обласна державна адміністрація" за 2019 рік відбулося під керівництвом заступника голови ОДА Світлани Лобанової. У представленні також взяли участь керівники структурних підрозділів.

Як доповів директор департаменту фінансів ОДА Сергій Шеремет, державну виконавчу владу у Кіровоградській області у 2019 році здійснювали апарат, 17 структурних підрозділів обласної державної адміністрації та 21 райдержадміністрація. Протягом 2019 року обласною державною адміністрацією було прийнято управлінських рішень, розпоряджень 26,7 тис.шт., що на 1,9 тис.шт. більше ніж у 2018 році ( 2018 рік – 24,8 тис.шт.).

На утримання Кіровоградської облдержадміністрації у 2019 році затверджено видатки загального фонду державного бюджету у сумі.

Сергій Шеремет відзначив, що на утримання Кіровоградської облдержадміністрації у 2019 році затверджено видатки загального фонду державного бюджету у сумі 367,6 млн.грн. на рівні 2018 року.

Протягом 2019 року усі структурні підрозділи облдержадміністрації та райдержадміністрації продовжували працювати у режимі жорсткої економії бюджетних коштів, виконуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року №710 "Про ефективне використання державних коштів".

Також було заслухано доповідь начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Володимира Таборанського.