Проведено XXVI Чемпіонат області із пішохідного туризму в закритих приміщеннях

Туристичний сезон  для учнів нашої області, починається зі змагань з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Цього року змагання проходили у місті Бобринець. Активна частина змагань проходила в стінах «Філії №1 - ЗШ І-ІІ ступенів» комунального закладу «Бобринецьке навчально-виховне об’єднання «Навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Бобринецької міської ради, а проживання й харчування учасників забезпечило професійно-технічне училище № 32 міста Бобринця.

У Чемпіонаті області із пішохідного туризму в закритих приміщеннях  взяли участь 31 команда, 159 учасників з 11 районів, 3 міст та 3 об’єднаних територіальних громад області (Голованівського, Добровеличківського, Долинського, Знам’янського, Маловисківського, Новгородківського, Новомиргородського, Олександрівського, Онуфріївського, Петрівського, Устинівського, районів, міст Знам’янка, Кропивницький і Олександрія, та Бобринецької, Маловисківської, Соколівської об’єднаних територіальних громад). Чемпіонат було проведено на дистанції другого та третього класу, що відповідає вимогам до змагань даного рівня.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснювало управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації. Проведення і суддівство змагань та конкурсів забезпечили працівники комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Першість проводилась за підтримки Бобринецького міського  голови Сніжка В.В., підтримку організаторам у організації та проведенні змагань надали відділ освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради (начальник відділу Літвінова В.П.),колективикомунального закладу «Бобринецьке навчально - виховне об'єднання «Навчально - виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 «Бобринецької міської ради(директор Карпук В.В.), «Філії №1 - ЗШ І-ІІ ступенів» комунального закладу «Бобринецьке навчально-виховне об’єднання «Навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Бобринецької міської ради (директор Стрельченко О.М.), Професійно-технічному училищі № 32 (директор Запорожець А.М., заступнику директора з навчально-виховної роботи Байздер Т.І.). Будинку дитячої та юнацької творчості Бобринецької міської ради (директор Обод К.В., керівник гуртка Горецький І.Я.).

За результатами триденного змагання XXVI Чемпіонату області зі пішохідного туризму в закритих приміщеннях у старшій групі, перемогла команда Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради (команда  Новогородківського району) у складі: Терехова Олега, Волошина Володимира, Маруса Єгора, Ігнатенко Софії (керівник – Скорохід В.А.);

ІІ-ге місце зайняла команда «Побузького центру дитячої та юнацької творчості» (команда Голованівського району) у складі: Меланича Дмитра, Христич Анни, Терновой Олени, Саричевой Діани (керівник – Дудкін А.І.);

ІІІ-тє місце зайняла команда комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства, та екскурсій учнівської молоді» у складі: Аксьоновой Олександри, Поченікіна Максима, Поченікіна Владислава, Оленича Максима (керівник – Чаловський А.В.).

У молодшій групі перемогу здобула команда комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Бобринецької міської ради» (команда Бобринецької об’єднаної територіальної громади) у складі: Брасло Євгенії, Слепченко Анни, Слепченка Михайла, Гриценка Максима (керівник –  Горецький І.Я.);

ІІ місце здобула команда громадської організації «Green Trek» у складі: Тетаніченка Владислава, Ляліної Дар’ї, Коваленко Ярослави, Сташишина Дмитра (керівник –  Семенов І.В.);

ІІІ місце –  команда комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Бобринецької міської ради» (команда Бобринецької обєднаної територіальної громади) у складі: Воскобойнікової Вікторії, Воскобойнікової Маргарити, Артющенка Артема, Сахненка Олександра (керівник  Горецький І.Я.)