Обговорюємо питання ведення документації працівників психологічної служби

22 лютого 2018 рокуна базі Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області відбулося засідання обласної школи молодого практичного психолога та соціального педагога з проблеми «Особливості ведення  поточної та звітної документації  працівників психологічної служби закладів професійної освіти», у якому взяли участь спеціалісти зі стажем роботи на посаді до трьох років.

У ході роботи був проведений детальний аналіз нормативної бази та вимог до ведення документації практичних психологів та соціальних педагогів.

Під час практичної частини (робота в групах) працівники психологічної служби аналізували плани роботи на місяць, журнали щоденного обліку роботи практичного психолога та соціального педагога, вносили корективи, користуючись власним досвідом та  нормативними документами. Зазначений вид діяльності сприяв формуванню практичних навичок щодо ведення обов’язкової документації.

Окрім того, учасники школи мали змогу обмінятися практичним досвідом із заявленої проблеми.

Слухачі школи переконалися, що знання основних аспектів планування, ведення і оформлення документації є передумовою для ефективної організації діяльності психологічної служби закладів професійної освіти.

 

Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області