Педагогічний подіум педпрацівників електрорадіотехнічного профілю, зв’язку та професії «Оператор комп’ютерного набору»

Невід’ємною складовою педагогічної майстерності викладачів та майстрів виробничого навчання є рівень впровадження педагогічних інновацій у навчально-виробничий процес.

 

Тому проблемою, яка була винесена на розгляд засідання секції педагогічних працівників електрорадіотехнічного профілю,  зв’язку та професії «Оператор комп’ютерного набору», яке відбулося 22 лютого 2018 року, стала «Педагогічний подіум «Інноваційна складова майстерності педагогів». Захід проведено в режимі онлайн навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області спільно з ДНЗ «Олександрійський професійний ліцей».

У ході засідання учасники познайомилися з основними складовими педагогічної майстерності, сучасними тенденціями використанняінноваційних педагогічних технологій.

Окрім того, було презентовано досвід впровадження ігрової та коучинг-технологій навчання педагогічними працівниками ДНЗ «Олександрійський професійний ліцей» Орєшкіним Ігорем Євгеновичем та Рітченко Оленою Євгеніївною, які не лише розкрили теоретичні аспекти, а й продемонстрували можливість практичного впровадження означених технологій на уроках професійної підготовки.