Робоча поїздка Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич до Кіровоградської області

19 лютого з робочим візитом Кіровоградську область  відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Як і було передбачено робочою програмою, Міністр освіти і науки України побувала в опорній школі КЗ «Олександрівське навчально-виховне об’єднання №1».

Лілія Михайлівна у супроводі народного депутата України Горбунова Олександра Володимировича, першого заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Коваленка Сергія Петровича, начальника управління освіти і науки, молоді і спорту Кіровоградської облдержадміністраціїТаборанського Володимира Петровича, голови Олександрівської районної державної адміністрації Бороти Ольги Дмитрівни, голови Олександрівської районної ради Гончаренка Григорія Кіндратовича, начальника відділу освіти Олександрівської райдержадміністрації Тимка Сергія Миколайовича ознайомилася з роботою опорної школи КЗ «Олександрівське НВО №1».

Голова райдержадміністрації Ольга Борота розповіла Лілії Гриневич про активну підтримку освітян району,  зокрема про те, як спрямовуються на галузь освіти кошти субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток, а також кошти місцевих бюджетів.

Міністр поспілкувалася з директором закладу щодо діяльності опорної школи, планів подальшого розвитку навчально-виховного об’єднання, а також з керівниками філій НВО,  поцікавилася тим, як, на думку педагогів, змінився навчально-виховний процес в результаті проведення в районі освітньої реформи, зокрема, створення навчально-виховних об’єднань та опорних шкіл.

З метою ознайомлення з навчально-виховним процесом в опорній школі Лілія Гриневич побувала безпосередньо на уроках хімії, інформатики, фізкультури, захисту Вітчизни. Вона ознайомилася з навчально-матеріальним забезпеченням даних кабінетів.

Лілія Гриневич вручила директору КЗ “Олександрівське НВО №1” Людмилі Литвин Подяку Міністерства освіти і науки України за вагомий і особистий внесок у розвиток опорних шкіл.

Учні школи, вихованці РЦДЮТ, вручили міністру ляльку-мотанку, що відображаємісцевийколорит.

Більше фото