Кіровоградщину з робочим візитом відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич

19 лютого  2018 року  Кіровоградщину відвідала з робочим візитом Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, під час якого зустрілася з педагогами та учнями  опорної школи - Олександрівського НВО №1 та НВО №25 управління освіти Міської ради міста Кропивницького, а також з освітянами області в  актовій залі ЦНТУ в рамках «Вільного мікрофону».

Відбулася зацікавлена розмова про  Нову українську школу, яка є своєрідним стартом масштабного рефрмування національної освіти в умовах справді незалежної міцної держави та підготовки дітей до реального життя.

-Тільки працюючи в команді з вами, освітянами, ми зможемо дпомогогти наших дітям отримати диплом громадянина своєї держави, - відзначила у виступі перед колегами з Кіровоградщини Лілія Гриневич. – Дітей треба навчити не боятися помилок, висловлювати свою думку. Особливо тих, хто навчатиметься за інтерактивними методиками, пошуково-пізнавальними,  діяльнісними методами відповідно до їх вікових особливостей.

-Задоволеною залишилася гостя й спілкуванням із вчителями та учнями перших класів  пілотного НВО №25 м. Кропивницького.

Для  створення належного освітнього середовища  управління освіти Міської ради міста Кропивницького протягом короткого часу було придбано нові меблі, обладнання та устаткування, у тому числі моделі механічних годинників, геометричних тіл та форм, демонстраційні планшети тощо.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич вручила  Подяки  вчителям початкових класів Галині Прокопенко та Людмилі Журавльовій за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий внесок у розробку інноваційної моделі Нової української школи – ключової реформи  міністерства, побажала колективу творчих здобутків та  любові до дітей і вміння передавати їм не лише знання, а й в застосовувавати  в майбутньому самостійному житті.

Під час зустрічі  з освітянами області Лілія Гриневич із задоволенням відзначила, що вони справили на неї неймовірне враження. І додала, що від таких людей »можна підзаряджати електронні прилади».

Крім  грунтовних відповідей на запитання в рамках «Вільного мікрофону»  присутніх на зустрічі педагогів Кіровоградщини, Міністр освіти і науки України  зупинилася у виступі, зокрема, на питаннях перерозподілу  залишків освітньої субвенції, підвищення заробітної плати освітянам, приділила увагу питанням подальшого удосконалення освітнього процесу в умовах  здійснення реформування  української школи в сучасних умовах.

 

Текст і фото Анатолій  Саржевський