Районна учнівська науково-практична конференція «Учнівська творчість 2018»

З метою залучення учнів до науково-пошукової роботи, розвитку їхніх пізнавальних інтересів і творчої ініціативи, підсумків роботи учнівських наукових товариств у закладі відбулася районна учнівська науково-практична конференція «Учнівська творчість 2018».

Конференція проходила у двох тематичних секціях: суспільно-гуманітарна та природничо-математична, де були представлені 20 дослідницьких робіт учнів із 10 загальноосвітніх шкіл району та вихованців Центру дитячої та юнацької творчості.

Учасники конференції охопили різноманітні проблеми сучасності, зокрема, роль грошей в суспільстві, гаджети і підлітки,  значення казок у житті людини, вміст вуглекислого газу в класному приміщенні і визначення оптимальних умов провітрювання, незвичайні властивості звичайної води, алергія – хвороба сучасності, дихання рослин та інші.

Виступи всіх доповідачів супроводжувалися відповідними презентаціями, що робило їх більш цікавими та доступними. Більшість учасників під час конференції проявили активність в обговоренні проблемних питань.

За рішенням журі конкурсу-захисту переможцями визнано:

у суспільно-гуманітарному напрямі:

·         Коваленкова Антона та Дарчука Олега, учнів Володимирівської ЗШ І-ІІ ступенів, І місце (молодша вікова категорія);

·         Альошина Вадима, учня Луганської ЗШ І-ІІІ ступенів, І місце (старша вікова категорія);

·         Лугову Анну, вихованку екологічного гуртка «Жайворонок» ЦДЮТ, ІІ місце;

·         Каплун Анну та Шевченка Дмитра, учнів Петрівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія», ІІІ місце;

у природничо-математичному напрямі:

·         Іллюк Анастасію, вихованку екологічного гуртка «Жайворонок» ЦДЮТ, І місце (старша вікова категорія);

·         Теренюк Софію, ученицю Петрівської ЗШ І-ІІІ ступенів, І місце (молодша вікова категорія);

·         Савостікова Андрія, учня Петрівської ЗШ І ступенів, ІІ місце;

·         Діброву Поліну, ученицю Петрівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія», ІІІ місце.