Манівці їдуть до Америки!

Слухачі Кіровоградської Малої академії наук 6-9 лютого в м.Києві брали участь у національному етапі міжнародного конкурсу Intel Еко-Україна 2018.

На конкурс було представлено 162 дослідницькі проекти відмолодих науковцівіз усієї країни. У фінал конкурсу пройшли 16 наукових робіт учнів Кіровоградської області. Проекти учасників оцінювали провідні науковці та освітяни з наукових та науково-освітніх установ України.

За результатами участі слухачі Кіровоградської малої академії наук посіли призові місця:

ІІ місце - Маркова Яна, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа IIступеня» Олександрійської міської ради Кіровоградської області;

ІІІ місце - Чесницький Данило, учень 11 класу навчально-виховного комплексу «Олександрійський колегіум - спеціалізована школа» Олександрійської міської ради Кіровоградської області;

ІІІ місце - Казаков Владислав, учень 9 класу навчально-виховного комплексу «Олександрійський колегіум - спеціалізована школа» Олександрійської міської ради Кіровоградської області;

Імісце - Грабик Вікторія, учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа II ступеня» Олександрійської міської ради Кіровоградської області;

Імісце - Любарська Дарія, учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій - спеціалізована школа II ступеня» Олександрійської міської ради Кіровоградської області;

ІV місцеРудь Марина, учениця 11 класу Йосипівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Благовіщенської районної ради.

Наукові проекти учні підготували під керівництвом наукового керівника Піскової Світлани Вікторівни – керівника секції екологічно безпечних технологій Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді, керівника гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради Кіровоградської області та наукового керівника секції «Археологія» Головка Сергія Володимировича.

Проект Казакова Владислава відзначений премією Л.Кучми, який надає право представляти свою роботу на Всесвітньому фіналі міжнародного конкурсу Intel ISEF, який відбудеться з 13 по 18 травня 2018 року у м. Пітсбург (штат Пенсильванія, США).