Відкрито сучасний інклюзивний клас для проведення корекційно-розвиткових занять для дітей з особливими освітніми потребами

29 січня 2018 року на базі КЗ “Устинівське НВО ЗШ І-ІІІ ст” відкрито сучасний інклюзивний клас для проведення корекційно-розвиткових занять для дітей з особливими освітніми потребами.

На відкриття завітали голова Устинівської РДА О.І.Анісімова-Шило, голова районної ради В.І.Лещенко та начальник відділу освіти, молоді та спорту Устинівської РДА Л.М.Колісник, які постійно опікуються проблемами освітянської галуззі. Користуючись нагодою, очільники району вручили директору КЗ “Устинівське НВО ЗШ І-ІІІ ст” В.А.Гавришу комплект посібників для початкової школи та комплекти посібників для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінення, придбанні за рахунок коштів районного бюджету.