На Кіровоградщині в 2020 році відремонтують 15 освітніх і спортивних об'єктів

На Кіровоградщині в 2020 році в рамках програми Президента України "Велике будівництво" відбудеться ремонт, реконструкція і будівництво п'яти дитячих садків, п'яти шкіл і п'яти стадіонів.

Це питання сьогодні, 27 лютого, розглянули в Світловодську під час засідання Ради розвитку громад і територій регіону.

"Відповідальність за кожне село, селище чи місто лежить на їх мешканцях. Такий шлях пройшли всі успішні європейські держави. Тож "Велике будівництво" передбачає не лише якісне фізичне перетворення інфраструктурних об'єктів, а ще й зміни в свідомості кожного громадянина та ментальності українського суспільства в цілому", - зауважив голова ОДА Андрій Балонь.

Фінансовим ресурсом для реалізації інвестиційних проєктів є кошти державного фонду регіонального розвитку та субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Перелік об'єктів "Великого будівництва" на Кіровоградшині зазначений тут. Його очільник ОДА Андрій Балонь презентував на одному з засідань Уряду.