У Кропивницькому проведено Фінал обласних фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима».

21 лютого 2020 року Кіровоградським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки управління освіти і науки облдержадміністрації проведено Фінал обласних фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима».

Вже традиційно на льодовій ковзанці «Слайз» зібралися кращі представники територій, переможці І етапу обласних заходів «Спортивна зима». Незважаючи на те, що зима цього року не порадувала нас снігом найнаполегливіші громади, райони та міста проявили винахідливість та професіоналізм у проведенні місцевих етапів саме на свіжому повітрі у зимовий період, а саме: Великосеверинівська, Первозванівська, Соколівська, Смолінська, Компаніївська, Дмитрівська, Новопразька та Помічнянська ОТГ, Компаніївський, Новгородківський, Олександрійський  райони, міста Знам’янка та Кропивницький. Загалом в області проведено 97 заходів в яких взяли участь майже 6 тисяч осіб.

За результатами звітів та фото звітів обласним центром «Спорт для всіх» визначено переможців, тож право позмагатися у фіналі вибороли такі території: Великосеверинівська, Первозванівська, Соколівська, Компаніївська, Дмитрівська та Помічнянська ОТГ, Компаніївський район, міста Знам’янка та Кропивницький.

На урочистій церемонії відкриття учасників та всіх присутніх показовими виступами привітали юні фігуристи: Ульяна Ткаченко, Ксенія Думен, Марк Ланкмілер та їх тренер-наставник Анастасія Суворова.

Після невеличкого інструктажу та розминки на ковзанах розпочалися змагання. Команди змагалися в естафетах на швидкість, влучність та командній роботі  в естафеті «Переправа». Переможців визначали у 2-х групах.

В групі «Міста та міські ОТГ» перемогу здобула команда з  Помічнянської міської ОТГ, ІІ місце за Кропивницьким, ІІІ – у Знам’янки.

В групі «Сільські, селищні ОТГ та райони» із значним розривом від суперників перемогу здобула команда Компаніївської селищної ОТГ, ІІ місце посів Компаніївський район, ІІІ місце – Первозванівська сільська ОТГ.

Дякуємо всім учасникам Фіналу обласних фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима»  за участь, підтримку та позитив, співорганізаторам та партнерам за допомогу та співпрацю.