Актуальні питання підготовки учнів закладів ПТО до складання ЗНО-2018

26 січня 2018 року навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області було надано консультування в режимі онлайн з питань підготовки учнів закладів ПТО до складання ДПА у формі ЗНО у 2018 році.

До участі у заході були залучені особи, відповідальні за підготовку учнів до складання ЗНО, а також викладачі української мови та літератури закладів професійно-технічної освіти.

Учасники вебінару були ознайомлені з основними змінами у процедурі реєстрації для участі в ЗНО на 2018 рік (відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України від 10 січня 2017 року № 25 деякі питання нормативного забезпечення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основіповної загальної середньої освіти»).

Наступний етап консультування був присвячений характеристиці сертифікаційної роботи з української мови. Учасники заходу були ознайомлені зі змістом, структурою, типами завдань та критеріями оцінювання тестових завдань.

У підсумку роботи консультпункту присутні отримали відповіді на актуальні питання підготовки учнів закладів ПТО до складання ЗНО у 2018 році.

Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області