Вітаємо переможців та учасників олімпіад, конкурсів з української мови

Підведені підсумки участі учнів ДНЗ «Кропивницький професійний ліцей побутового обслуговування» в І та ІІ етапах олімпіад з базових дисциплін, І етапах Міжнародних конкурсів: XVІІІ конкурсу з української мови імені Петра Яцика та VІІІ мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

І етап олімпіад проводився з 10 предметів, загальна кількість учасників – 112 учнів. 2 учениці брали участь в ІІ етапі: з історії – Ліснича Ірина, з правознавства – Сухий Валерія. Рішенням журі відзначено достатній рівень знань учениці Сухий Валерії.

За підсумками конкурсів роботи Агаричевої Анастасії та Доброван Катерини направлені  до НМК ПТО у Кіровоградській області для оцінювання  та вирішення питання щодо участі в ІІ етапах.

Учні, які зайняли двоє і більше призових місць, нагороджені грамотами. Викладачі та майстри виробничого навчання привітали своїх вихованців у стінній «листівці» та на сторінці ліцею у «фейсбуці».

Методист                                                                                                   Н. Ткачук