В обласному ЦДЮТ відбуваються «Новорічні пригоди в місті N»

Новий рік – це час для казкиі магії,коли всі вірять у те, що може статися диво. Вже зовсім скоро внаших оселях та серцях пануватиме особлива атмосферарадості і щастя. Щорокунапередодні Нового року педагоги та вихованці Кіровоградськогообласногоцентрудитячої та юнацької творчості створюють для кропивницької дітвори справжню магію новорічних свят.

 

Цієї зими для дошкільнят та молодших школярів творчі колективи закладу  підготували святкову шоу-програму «Новорічні пригоди в місті N». За сценарієм, головний герой – це школяр, який,   почавши писати новорічну казку, засинає. У сні він опиняється у чарівному місті, де за несподіваних обставин із розбитого дзеркала у нього з'являється двійник–нечема, який вимагає якомога швидше повернути його додому. Та зробити це може лише Дід Мороз. Хлопці вирушають у зимовий ліс на пошуки доброго чарівника, де зустрічають Ялинку та її команду підтримки – пінгвінів Пінга і Віна, які поспішають на конкурс «Міс-Ялинка-2018». Дізнавшись, що Дід Мороз – голова журі цього конкурсу, головний герой вирішує йти разом з новими знайомими. Але його двійник-неслух звик все робити наперекір, тож йому хочеться зламати всі плани Ялинки та її компанії. Влаштувати для героїв пастку йому допоможе нещасний і водночас дуже кумедний кактус та підступний лісоруб Джек. Врятувати новорічне свято допоможе звичайний Собака, мрія якого (після десяти років очікувань) нарешті здійсниться.

Втілювали в життя «Новорічні пригоди в місті N» народні художні колективи України – театр-студія «Маска» (керівник – відмінник освіти України Надія Фільченкова), студія естрадної сучасної дитячої пісні «Вікторія» (керівник – відмінник освіти України Вікторія Гаваза) та ансамбль сучасного танцю «Час Пік» (керівник – відмінник освіти України Ірина Мурована). Захопливий сценарій казки (автори сценарію – Сергій Ільїн і Олена Коротка), вдале режисерське рішення (режисери – відмінники освіти України Лариса Сивоконь і Надія Фільченкова) чудова гра юних акторів,  неперевершені хореографічні композиції, оригінальні вокальні номери, яскраві костюми – малеча була в захваті від новорічної казки. А веселі ігри, смаколики і новорічна дискотека ще більш пожвавила маленьких глядачів, які у костюмах казкових героїв завітали на свято аби отримати неймовірний заряд позитивної енергії  та стати частиною новорічної казки, яку створили для них юні артисти обласного ЦДЮТ.