Кропивницька команда “ROBOLEGION” перемогла у відбірковому турніру з робототехніки

У регіональному турнірі, в складі більш ніж 100 учасників, взяли участь 12 команд з Кіровоградської, Одеської, Полтавської та Миколаївської областей.

Турнір відбувся 8 лютого, на базі Льотної академії НАУ.

До учасників додалися уболівальники, а також 50 волонтерів для вирішення виробничих питань, організації проведення якісного суддівства в різних номінаціях і визначення переможців у шести номінаціях: “Чемпіон”, “Гра роботів”, “Інноваційний проєкт”, “Дизайнерська робота”, “Суддівська відзнака”, “Основні цінності”.

А гості Кропивницького мали змогу ознайомитися з експонатами виставок інновацій, відвідати майстер-класи від партнерів, зокрема, ЦДПУ ім. В.Винниченка, інженерного коледжу, Льотної академії НАУ, ІТ-школи O’thers, Альтернативної школи “Мозаїка”, кропивницького колегіуму, комп’ютерної академії ШАГ. А вже потому розташувалися в  окремих піт-зонах, де й відбувалися презентації проєктів команд-учасників, проводилася гра роботів,оцінювалися проєкти дітей у різних номінаціях суддівською колегією  на чолі з досвідченим  головним рефері Юрієм Калашником.

Подібні відбіркові турніри традиційно проводяться у Києві, Харкові, Львові, Черкасах, Маріуполі і Кропивницькому, за участі інноваційних освітніх закладів та компаній у партнерстві з головним представником програми FIRST в Україні – Міжнародної ГО “Інноваційні освітні технології” за Програмою  FIRST LEGO League (FLL), створеної для дітей віком 9-16 років Міжнародними компаніями – FIRST та LEGO Group. Метою програми передбачається мотивація дітей до вивчення наук, технології, математики, а також їх залучення до вирішення актуальних світових питань за допомогою конструктора LEGO з використаннямSTEM-технології у навчанні. Всесвітня тематика цьогорічного турніру 31-го сезону змагань має назву – “Будівельний бум”.

Протягом кількох годин юні робототехніки йшли до перемоги. І ось оголошуються результати турніру.

До “п’ятірки” кращих команд увійшла команда “ROBOLEGION”  Кіровоградської гімназії нових технологій навчання. І це не все, бо вона ще стала переможцем у номінації “Основні цінності”, виявивши командну гру і бажання бути лідерами.

Успіх членів команди в складі учнів 7-11 класів Івана Перепаді, Ігоря Покидька, Івана Коміна, Костянтина Задорожнього, Катерини Старенької, Матвія Гарбара, Катерини Полонської та Марїї Тимченко цілком заслужено  поділяють  вчителі інформатики керівники команди Дмитро Єрмаков та Наталія  Фролова.

Як переможці регіонального турніру FIRST LEGO League вони братимуть участь у Всеукраїнському  чемпіонаті та фіналі цьогорічного сезону за програмою проектного типу  “щасливчики” – у Всесвітньому фестивалі FLL (США). Тому тримаймо кулачки за наших земляків – юних робототехніків.

Джерело: zlatopil