Готуємося до ДПА і ЗНО

15 грудня 2017 року навчально-методичним кабінетом професійно-технічної  освіти у Кіровоградській областіпроведено  онлайн-нараду для заступників директорів з навчальної роботи та заступників директорів, які відповідають за стан загальноосвітньої підготовки, з проблеми «Особливості проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році у професійно-технічних навчальних закладах».

У заході взяли участь18 ПТНЗ Кіровоградської області.

У ході заходу були розглянуті:  нормативно-правовабаза  проведення ДПА іЗНО,  терміни та порядок проведення пробного ЗНО-2018 р., календар проведення основної сесії ЗНО-2018р., а також особливості проведення ДПА і ЗНО учнями професійно-технічних навчальних закладів з терміном навчання 2,5 та 3,5 років.

Проведений захід став підтвердженнямнеобхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи як важливого фактора якісної підготовки учнів ПТНЗ до складання зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Навчально-методичний кабінет  професійно-технічної  освіти

у Кіровоградській області