Учасники обласного семінару відвідали Івано-Франківщину

З 27 листопада  до 03 грудня 2017 року 13 керівників туристсько-краєзнавчих гуртків навчальних закладів області взяли участь у семінарі-практикумі для керівників туристсько-краєзнавчих об’єднань, тренерів (районних, міських, об’єднаних територіальних громад) команд, що проходив на території Івано-Франківської області.

Організаторами семінару стали управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Розпочався практикум у обласному центрі, де учасники обговорювали стан, можливості та перспективи розвитку дитячо-юнацького туризму та краєзнавства області. У ході круглого столу, за участі Шатної Лідії Францівни, заступника начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації та Міцай Юлії Віталіївни, завідувача науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров’я комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» розглянуто питання щодо стану, перспектив розвитку позашкільної освіти Кіровоградщини.

Програмою семінару також було передбачено проведення круглих столів, під час яких обговорено питання партнерської взаємодії навчальних закладів, установ та організацій щодо розвитку туристсько-краєзнавчої роботи в області національно-патріотичного виховання дітей та молоді, умов ефективної організації масових заходів.

Учасники семінару відвідали м. Львів, Івано-Франківськ, смт.Ворохту та здійснили сходження туристським маршрутом на гору Магура. Семінаристи прийняли участь в оглядових екскурсіях містами, працювали в музеях, відвідали Ворохтянський трамплін.