Тріумфальне повернення збірної Кіровоградської області з Фіналу Кубку Світу

Тріумфальне повернення збірної Кіровоградської області з Фіналу Кубку Світу з панкратіону - Угорщина м. Будапешт . 51 золота медаль, 23 срібла та 7 бронзи .

16 країн світу ( Німеччина , Франція, Португалія, Угорщина, Італія та інш) більше 1500 учасників боролися за головні медалі. На честь наших спортсменів лунав Гімн України , вся світова спільнота побачила велич та міць українських спортсмені. Слава Україні!!!

Дуже цінний подарунок для мене в день народження , велика подяка всім небайдужим до розвитку спорту людям , бізнесменам та владним структурам , серед них - Ігор Матвєєв, батьківський комітет Долинського відділення панкратіону , президент Долинськоі федерації панкратіону Собко Максим, Долинська адміністрація та районна рада, які допомогли в організації виїзду дітей на змагання.