Всеукраїнські змагання зі скелелазіння серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат

30 листопада - 3 грудня 2017 року в м. Харкові відбувся фінальний етап Всеукраїнських змагань зі скелелазіння середюніорів, юніорок, юнаків та дівчат (вид програми швидкість та болдеринг)

У змаганнях прийняли участь  370 спортсмени  із 10 областей та м. Київ. Кіровоградську область представляли дев’ять юних спортсменів.

Призерами змагань стали:

Ярослав Ткач - 1 місце у змаганнях на швидкість, 2 місце - у болдерингу;

Плохов Ніл - 2 місце у швидкості;

Німеровський Максим - 3 місце у швидкості.

Готували спортсменів до змагань тренери: Микола Побережець, Валентина Русінова та Олександр Колотуха.

За рішенням тренерської Ради національної федерації альпінізму і скелелазіння України за результатами виступів у 2017 році до складу збірної команди України зі скелелазіння до основного складу включені Сергій та Юрій Побережці, Ярослав Ткач. Кандидатом до збірної стала  Діана Токар.