Наша молодь - це не завтрішній день, наша молодь - це сучасність

Серед  команд, що представляли  на конкурсі  "Відкривай Україну"свої проекти, а це: SHAKE місто Мала Виска (Кіровоградська область), переможцями стала   команда маловисківських гімназистів SHAKE.

Тренер Вікторівна Крячко, викладач Маловисківської гімназії, куратор – Леонід Жовтило, голова команди – Наталія ГО «Фонд розвитку ініціативи громади».

30. 11.2017 року головуючий на сесії міський голова Гульдас Ю.Л. розпочав пленарне засідання з відзначення наших молодих мешканців Маловисківської громади, які своєю активною діяльністю прославляють громаду та рідне місто Малу Виску, беруть участь у формуванні її позитивного іміджу.

Подяками Маловисківської міської рад нагороджені учасники команди «ШЕЙК» та їх координатор - заступник директора гімназії Крячко Наталія Вікторівна – переможці всеукраїнського проекту  «Відкривай Україну». Директору гімназії  Валерію Онипсенку було вручено грамоту Маловисківської міської ради за перемогу  команди гімназистів та їх внесок у формування позитивного іміджу Маловисківської громади.

28 жовтня цього року  у м.Мала Виска проходив Молодіжний форум. Молодь з Маловисківської, Новоукраїнської, Бобринецької громад з’їхалася до м. Мала Виска. Мета зустрічі – обговорення молодіжної політики в ОТГ.  Захід пройшов на високому рівні. Молодь пропонувала ідеї, як сьогодні вже змінити наше життя на краще. Захід проходив у актовому залі  Маловисківській ЗШ №3І-ІІІ ступенів.

Виконавчий директор  громадської організації «Територія успіху» Інга Дуднік, яка прибула на сесію міської ради, відзначила  представників молоді нашої громади, які брали активну участь у проведені даного заходу та вручила подяки і  подарунки від ГО  «Територія успіху».