Гуртківці центру туризму змагалися напередодні Нового року

Традиційно напередодні нового року юні туристи Кіровоградщини, вихованці гуртків комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» зустрічали Новорічні свята по особливому. 28 – 29 грудня 2019 року понад 300 гуртківців центру взяли участь у змаганнях зі спортивного орієнтування «Новорічний спринт» у м. Кропивницькому та Новорічний краєзнавчому квесті у м. Світловодськ.

Туристський марафон розпочався 28 грудня 2019 року у м. Світловодську де вперше, але маємо надію захід стане традиційним, для вихованців гуртків відділення комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» було проведено новорічний краєзнавчий квест у парку ім.. Т.Г  Шевченка.  Гуртківці орієнтувалися за новою мапою та виконували цікаві завдання з історії Світловодщини,  дізналися нові факти про місто Світловодськ.

 

29 грудня марафон продовжили змагання зі спортивного орієнтування у м. Кропивницький – «Новорічний спринт». Цьогоріч цікава дистанція зібрала під своєю егідою майже 200 учасників різного віку, від наймолодших орієнтувальників, які тільки-тільки роблять перші кроки в цьому захоплюючому виді спорту, до вже визнаних асів своєї справи, які щорічно показують високі результати на карті «Озерна балка»

 

Всі учасники класно провели час разом із друзями, залишилися задоволеними та позитивно налаштованими для продовження боротьби у Кубку області із спортивного орієнтування у 2020 році.