Очільники області привітали дітей з Новим роком та Різвом Христовим

26 та 27 грудня 2019 року у обласній філармонії проходили святкові  новорічні заходи для дітей та молоді Кіровоградської області.

Протягом  двох днів понад 2 тисячі дітей області, серед яких і діти з багатодітних та малозабезпечених родин, і діти учасників АТО, і внутрішньо переміщених сімей, і діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, діти представників національних меншин та обдаровані і талановиті діти, зібралися біля новорічної ялинки.

Перед початком дійства, у святково прикрашеному фойє Кіровоградської обласної філармонії гостей зустрічали казкові герої, новорічна ігрова програма «Супер-герої і фантастична мандрівка». Проводилися ігри, розваги та конкурси.

Усі бажаючі розказували Святому Миколаю віршики, за що отримували солодощі.

У залі філармонії діти переглянули неймовірно цікавий змістовний і захоплюючий мюзикл-шоу «Таємниця четвертого королівства» за участі вихованців Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості, артистів філармонії та Київського державного цирку.

По завершенню казкової феєрії голова обласної державної адміністрації Андрій Балонь та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко привітали усіх присутніх з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим.

Після зимового шоу всі діти отримали солодкі новорічні подарунки від Кіровоградської обласної державної адміністрації та обласної ради.