Інвестиція в якість підготовки робітничих кадрів на Кіровоградщині

У славну, більш ніж 150 літню історію Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського сьогодні була вписана ще одна яскрава сторінка: відбулося відкриття навчально – практичного центру (НПЦ) з професій “токар”, “верстатник широкого профілю”, “фрезерувальник”, “шліфувальник”, “свердлувальник”. НПЦ – це інвестиція в якість підготовки робітничих кадрів, що задовольнить потреби роботодавців у висококваліфікованих працівниках.  

Створення НПЦ  Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровськогостало можливим завдяки реалізації Плану пріоритетних дій Уряду щодо реалізації пілотного проекту з модернізації підготовки робітників за конкретними професіями.

Для створення НПЦ  було виділено 2,5 мільйона гривень із державного бюджету, на які було закуплено дев’ять нових станків, 15 комп’ютерів,  інтерактивну дошку, fanuc-симулятор роботи на станку з числовим програмним забезпеченням. Ремонтні роботи на суму 210 тис грн. Виконані училищем за рахунок коштів спеціального фонду.

В училищі станом на 01.12.2019 року професію “верстатник широкого профілю” в училищі здобувають 117 учнів, з яких 46 за дуальною формою навчання.

НПЦ – це інвестиція в якість підготовки робітничих кадрів, що задовольнить потреби роботодавців у висококваліфікованих працівниках,   зокрема для АТ “Ельворті” - потужного виробника сільськогосподарської техніки в Україні.