Святкуємо день святого Миколая

День Святого Миколая - це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик.

Вже стало доброю традицією – саме у день святого Миколая зустрічати в стінах Комунального закладу «Знам'янська спеціальна школа КОР»  гостей. Цього року до дітей завітали Кузьмін І. В. -  перший заступник голови обласної державної адміністрації, Таборанський В.П. - начальник управління освіти,  науки,  молоді та спорту, Філіпенко С. І. - міський голова м. Знам’янка, Загородня В. Г. - перший заступник міського голови, Клименко А. М. - помічник народного депутата України Олеся Довгого, Зуєва І. З. - член піклувальної ради школи, Родзівіл О. О. -  куратор шкільного лісництва.

Гості привітали усіх зі святом Святого Миколая - символом добра, справедливості, милосердя  та подарували багато подарунків.  Діти,  в свою чергу,  вразили глядачів добре підготовленою програмою, що супроводжувалась бурхливими оплесками.