Інтелектуальний марафон «Безпечна Україна – безпечний світ. Усе в моїх руках»

18 грудня 2019 року за ініціативи Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості та за підтримки управління освіти молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, громадської організації «Молодіжний центр Кіровоградської області» відбувся інтелектуальний марафон «Безпечна Україна – безпечний світ. Усе в моїх руках» для лідерів самоврядування професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, Євроклубів, Ради євроклубів Кіровоградщини.

Програма марафону включала в себе сесії ворк-шопу, де під час інтерактивних зустрічей учасники підіймали актуальні теми безпеки на дорозі, безпеки в банківській сфері, безпеки здоров’я та протидії торгівлі людьми.

У той же час за участі заступників директорів з виховної роботи відбулась панельна дискусія на тему: «Умови та переваги функціонування обласної ради учнівського самоврядування».

Найважливішою частиною заходу для лідерів самоврядування стала установча сесія «Стратегічне планування. Учнівське самоврядування в дії». Молодь планувала цілі та завдання роботи обласного учнівського самоврядування, обговорювала «апгрейди» самоврядування від структури до діяльності.

Нестандартним підведенням підсумків була інтелектуальна гра брейн-ринг під назвою: «Я – це моя безпека», яка стала своєрідним team-building, спрямованим на подальшу ефективну взаємодію та співпрацю молоді різних освітніх закладів.

Дякуємо за допомогу в організації та проведенні змістовного та корисного заходу:

Громадській раді при Кіровоградській обласній державній адміністрації;

Кіровоградському обласному товариству «Сприяння оборони України»;

АБ «Укргазбанк» у м. Кропивницький;

Кіровоградській обласній лізі інтелектуального розвитку;

Агенції сталого розвитку «Хмарочос»;

Центру розвитку національних культур «Єдина родина»;

Центру оперативної тактичної підготовки «Цитадель».