Малі форми здобувають великі перемоги

Призерами, нагородженими дипломами Міністерства науки і освіти України, вкотре є вихованці гуртка ІТСМ Центральноукраїнського будинку художньої та технічної творчості, керівник Володимир Цись.

На Всеукраїнській виставці-конкурсі з історико-технічного стендового моделювання, що пройшла 5-7 грудня 2019 року у місті Запоріжжі,  у нелегкій боротьбі два перших місця у номінації «Фігури» вибороли Єгор Тертишний за роботу «Французький кірасір М:1/16» та Алан Лесів за «Нічного Вовка М:1/35», друге місце посіла Леся Крепчук за роботу «Гвардієць кардиналу М: 1/16». Крім дипломів, вихованці гуртка отримали подарункові набори від організаторів виставки.

Вітаємо переможців виставки-конкурсу та їх наставника - керівника гуртка ІТСМ ЦДБХТТ Володимира Цися, кропітка та наполеглива праця яких була гідно оцінена суддями міжнародного рівня.  Серед команд-учасниць, що представляли 11 областей України, команда Кіровоградської області виборола чотири призових місця, серед яких три дісталися вихованцям ЦДБХТТ.

Бажаємо подальших творчих успіхів та злетів.