Панорама творчості: я роблю це так …

Уже ввійшло в традицію на засіданнях обласних секцій педагогічних працівників професійної підготовки презентувати педагогічні досягнення викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Саме на онлайн заході «Панорама творчості: я роблю це так …», який провів навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області 10 грудня 2019 року для педагогічних працівників професій бухгалтерського напрямку, відбулося чергове знайомство з напрацюваннями досвідчених педагогів закладів П(ПТ)О області, які забезпечують якісну підготовку кваліфікованих робітників для економічної галузі.

Під час заходу викладачі професійно-теоретичної підготовки Гужевенко Ю.В. (Центральноукраїнське вище професійне училище ім. М. Федоровського), Алєксєєнко О.І. (Кропивницьке вище професійне училище), Бовкун Д.І. (ПТУ № 30 с. Торговиця),  Сокуренко Л.П (ПТУ № 32 м. Бобринець),Гринько О.Л. (ПТУ № 38 смт Голованівськ), Циганенко В.О. (Піщанобрідський професійний аграрний ліцей)та майстри виробничого навчання Галушка С.О.(ДНЗ «Професійно-технічне училище № 40 м. Новоукраїнка»), Орєшкін І.Є. (ДНЗ «Олександрійський професійний ліцей) у своїх виступах розкривали практичний досвід впровадження методів активного навчання на уроках предмета «Бухгалтерський облік», використання освітніх онлайн інструментів для організації навчальної діяльності учнів в урочний та позаурочний час, демонстрували власні розробки навчальних посібників, робочих зошитів, збірників завдань для проведення лабораторно-практичних робіт та контролю знань, знайомили з  новими технологіями в обліку та управлінні, розкривали можливості використання бухгалтерської програми ДЕБЕТ ПЛЮС на уроках виробничого навчання, сервісуLearnis.ruдля організації ігрової діяльності та методики проведення тижнів з професії «Офісний службовець (бухгалтерія)».