Всеукраїнська виставка-конкурс із історико-технічного стендового моделювання

З 05 до 07 грудня 2019 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради спільно з Українським державним центром позашкільної освіти в Музеї техніки авто-мото клуба «Фаетон»була проведенавідкрита Всеукраїнська виставка-конкурс із історико-технічного стендового моделювання «Щит Батьківщини», присвячена Дню Збройних Сил України.

Стендове моделювання – виготовлення масштабних моделей-копій, відтворення техніки в мініатюрі. Це – кораблі починаючи від галер, парусників середньовіччя до найсучасніших авіаносців та катерів; катапульти та арбалети; бронетехніка, авіація усіх часів, легкові та вантажні автомобілі, мотоцикли, космічні кораблі, тощо.

Оцінювалися моделі як зібрані із пластмасових наборів, так і самостійно виготовлені з будь-якого матеріалу (у тому числі, з паперу) будь-якої спрямованості.

Виставка проводиласьв командному та особистому заліках у12-ти номінаціях.

Для учасників булаорганізована культурно-розважальна програма, екскурсії туристичними об’єктами та музеями Запорізького краю.

Кіровоградськуобласть представляли вихованці гуртка  «Стендові моделі-копії суден із двигуном» комунального закладу «Кіровоградськийобласнийцентр науково-технічної творчості учнівської молоді». За рішенням журі в особистій першості у номінації «Автотехніка» (1:24) І місце посів Таран Богдан(керівник гуртка Едуард Наливайський) якийбув нагороджений Дипломом Міністерства освіти і науки України та цінним подарункомвід спонсорівзаходу, Вадим Орсагош в особистому заліку виборов четверте місце.

Вітаємо переможців та бажаємо бути гідними захисниками рідної землі!