Наймолодші моделісти змагалися у Кропивницькому

27– 28 листопада у комунальному закладі «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» проводився обласний етап Всеукраїнського конкурсу-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, спрямований на пошук, підтримку та задоволення потреб у творчій самореалізації обдарованих дітей.

В особисто-командній першості щорічного заходу взяли участь 12 команд у складі 24 учасників, які виборювали право першості у чотирьох номінаціях: теоретичний залік; конструкторське завдання (виготовлення моделі автомобіля на гумомоторі); технічне завдання (виготовлення об’ємної моделі робота з окремими рухомими частинами); спортивно-технічне завдання (виготовлення моделі планера),а також запусків планерів на дальність польоту та моделей автомобілів на найбільшу відстань.

Якість виконання кожного завдання учасниками заходу аналізувалася поетапно членами журі за оціночними листами з одночасним підбиттям підсумків по кожному його етапу.

За сумою командних балів перше місце посіла команда Знам’янського районного центру дитячої та юнацької творчості у складі Олександра Карнауховата Вадима Неізвєстного (керівник команди Олександр Марченко), яка була нагороджена кубком та дипломом комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді».

На другому місці - вихованці гуртка початкового технічного моделювання Центрудитячої та юнацької творчості Знам’янської міської ради ускладі Костянтина Замашного та Анастасії Нестерової (керівник команди Людмила Догадіна).

Третє місце за кількістю набраних балів зайняла команда Центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» Новоукраїнської міської ради у складі Мирослава Юрескула та Антона Седлярова (керівник команди Микола Тараненко).

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» вітає переможців та бажає учасникам  творчого натхнення та майбутніх перемог!!!