ІІ Всеукраїнський урок доброти «Гуманне ставлення до тварин»

02 жовтня 2019 року в Новопразькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів проведенні уроки доброти на тему «Гуманне ставлення до тварин». Метою заходу було виховання доброти у дітей,  відповідального ставлення до всього живого. Під час  проведення розглядалися такі гострі проблеми,як спричинення жорстокості тваринам, недоброзичливе та негуманне до них ставлення.

Були обговорені питання уважного та дбайливого ставлення до тварин, поваги до їх життя, сприяння їх благу. Учні розповідали про своїх домашніх улюбленців. Діти ще раз переконалися у тому, що відповідальне та гуманне ставлення до тварин, піклування про них,робить наш світ кращим. На цих заходах школярі з вчителями-наставниками вихователями, класними керівникамичитали про чотириногих друзів, малювали тварин, грали у рольові ігри, уявляючи себе на місці тварини.

Заклад отримав від організації «Благодійний фонд «Щаслива лапа» за пітримки МОН України номінацію «Учасник рекорду України» «Найбільша кількість уроків добра» . Вихованці закладу отримали нагороду - пізнавальну гру "Happypaw" від БФ "Щаслива лапа" та ТМ "Purina»