Вихованці закладу стали переможцями XXVI Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв

Цей фестиваль унікальний, він ровесник нашої незалежності! За словами Василя Довжика, письменника, заслуженого діяча мистецтв України, члена журі, фестиваль «Кришталеві джерела» «підтримує юні таланти у сфері фото, кіно, телебачення, радіо. Такі фестивалі не можуть перериватися».

У цьогорічному фестивалі «Кришталеві джерела» взяли участь близько 300 учасників з різних куточків України. Окрім того, свої конкурсні твори представили дитячі та юнацькі студії з Італії, Іспанії, Ізраілю, Греції, Словенії, Польщі, Німеччини… Усього на розгляд експертів було надано близько 200 кіно-, теле-, радіоробіт та понад 300 фотографій.

У вересні 2017 року в Будинку кіно м. Київ відбувся фінальний етап Міжнародного фестивалю «Кришталеві джерела». Приємно, що серед фіналістів були і вихованці гуртка «Відеоаматори» (керівник гуртка - Кришкін Борис Борисович) комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді».

Лауреатом фестивалю у номінації «Відеокліп» стала стала колективна робота юних відеоаматорів «NATO – let’s make peace», а Гліб Кирилескул та Дмитро Остапов стали дипломантами у номінації «Соціальний ролик» за відеороботу «Зарядка від свічки не працює».

Вітаємо переможців та бажаємо творчих успіхів у створенні нових яскравих відеоробіт!