Стартували регіональні відбори учасників конкурсу професійної майстерності «WorldSkillsUkraine»

У Кіровоградській області розпочались регіональні змагання по  відбору учасниківконкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLSUKRAINE- 2019».

14 листопада 2019 року на базі державного навчального закладу «Олександрійський професійний ліцей» змагались 4 конкурсанти із професійно-технічного училища № 5 м. Світловодськ, державного навчального закладу «Олександрійський професійний ліцей» та Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету за право представляти область у національному етапі означеного конкурсу з компетенції «Слюсарні роботи».

В процесі виготовлення чотирьох секцій складової металоконструкції за визначеним кресленням конкурсанти демонстрували свої навички щодо виконання площинної розмітки заготовок, операцій по  різанню,  рубанню, згинанню та обпилюванню металу, вміння користуватися обладнанням та інструментами та доводили експертам і журі, що саме вони гідні перемоги.

За рішення професійного журі І місце виборов конкурсант із державного навчального закладу «Олександрійський професійний ліцей» Сульєв Валентин. Він і буде представляти Кіровоградську область на Всеукраїнському етапі в компетенції «Слюсарні роботи» навесні 2020 року.

Тож побажаємо йому успіхів і перемоги.