Інтернет-технології на уроках географії, хімії та біології

07 листопада 2017 року  на базі ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу  О.С. Єгорова» навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області   був проведенийобласний семінар для викладачів географії, біології та хімії на тему «Використання Інтернет-технологій  як засобу активізації пізнавальної діяльності учнів».

У ході роботи викладачі мали змогу поглибити теоретичні аспекти заявленої проблеми та познайомитися з досвідом використання Інтернет-технологій педагогічними працівниками методичної комісії природничо-математичної підготовки означеного закладу, який презентував голова комісії Онуфрійчук С.І.

Окрім того, викладач біології та географії Ямкова А.І. представила презентацію «Інтернет-технології як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках хімії, біології та  географії» та провела спільно з викладачем англійської мови Миргородською О.В. інтегрований урок географії та англійської мови  на тему «Промисловість. Географія основних галузей промисловості світу». Використані під час уроку Інтернет-сервіси learningapps.org, puzzlecup.com, online test pad.com, google maps  вдало активізували пізнавальну діяльність  учнів та  спонукали їх до пошуково-дослідницької роботи  в Інтернеті.

Разом з цим, викладач хімії Демидчик Т.В.  розповіла про ресурсне забезпечення предмета та презентувала персональний сайт, на якому учасники семінару мали змогу ознайомитися з викладеним для уроків хімії, географії та біології матеріалом: презентації, віртуальні екскурсії, 3D атлас тіла людини, цікаві відеоролики тощо.

За допомогоюсервісу plickers. сom. педагогічні працівники закріпили набуті знання.

У рамках круглого столу колеги обмінялися досвідом з проблеми семінару.

Прес - служба управління освіти, науки, молоді та спорту  облдержадміністрації.