Призначено обласні стипендії студентам закладів вищої освіти та учням закладів професійної (професійно-технічної) освіти

12 листопада 2019 рокувідбулося засідання обласної комісії з питаньпризначення обласної стипендії студентам закладів вищої освіти та учням закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Відповідно до порядку денного, комісією розглянуто матеріали 56 претендентів у трьох номінаціях:«За науково-дослідні, освітні досягнення та досягнення у здобутті професії», «За творчі досягнення», «За спортивні досягнення.

Згідно з рішенням комісії, стипендії отримали:

у номінації «За науково-дослідні, освітні досягнення та досягнення у здобутті професії»:

І місця

КОЛІСНІЧЕНКО Владислав Андрійович – студент Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;

ШОКОЛ ДанилоДмитрович – учень Регіонального центру професійної освіти імені О.С.Єгорова.

ІІ місця

АНТОЩЕНКО Єлизавета Вікторівна – студентка Центральноукраїнського національного технічного університету;

ГОРЕЦЬКА Вікторія Андріївна – ученицяДНЗ “Олександрійський професійний ліцей”.

ІІІ місця

ЛАВРУШИНА Ірина Андріївна – студентка Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету;

ДУБИНА Світлана Сергіївна– учениця ДЗП(ПТ)О “Кропивницькийпрофесійний ліцей сфери послуг і торгівлі”.

у номінації «За творчі досягнення»:

І місця

КОЛПАК Тетяна Леонідівна – студентка Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;

УДОВІЧЕНКО Ян Олегович – учень Професійно – технічного училища №36 смт Новгородка.

ІІ місця

ЧИЖ Іван Романович – студент КВНЗ «Олександрійський коледж культури і мистецтв»;

ЗІНЧЕНКО Анна Дмитрівна– учениця Професійно-технічного училища№38 смт Голованівськ.

ІІІ місця

ЛАПУТЬКО Ілля Михайлович – студент КВНЗ «Олександрійський коледж культури і мистецтв»;

КОВАЛЕНКО Вікторія Олександрівна – ученицяДНЗ “Олександрійський професійний ліцей”.

у номінації «За спортивні досягнення»:

І місця

НЕПОТА Роман Вікторович – студент Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;

КОПІЙКА Роман Ігорович– учень Регіонального центру професійної освіти імені О.С.Єгорова.

ІІ місця

НАМЄСНІК Анжеліка Іванівна – студентка Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;

ГЕРУН Віра Валеріївна – ученицяПрофесійно – технічного училища № 16 м. Мала Виска.

ІІІ місця

ДЕМЧЕНКО Валерія Сергіївна – студентка Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;

ВОЛКОВ Віталій Володимирович – ученьПрофесійно – технічного училища №36 смт Новгородка.

Вітаємо переможців та учасників конкурсу!

Бажаємо Вам успіхів у навчанні та оптимізму у досягненні поставлених цілей!