Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад

Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад, а саме:

головний спеціаліст відділу управління персоналом та юридичного забезпечення (тимчасово на період відсутності основного працівника);

головний спеціаліст відділу навчальних закладів (тимчасово на період відсутності основного працівника).

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади встановленої форми, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява щодо застосування заборон, визначених частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копії документів про освіту;

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

6) заповнену особову картку встановленого зразка;

7) декларацію за 2016 рік.

Документи приймаються з 01.11.2017 року

до 18 год. 30.11.2017 року

Звертаємо увагу на необхідність ознайомлення кандидатів з короткою інструкцією з проходження тестування, розміщеною на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби у розділі "Тестування".

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають  вищу педагогічну або юридичну освіту ступеня молодшого бакалавра або бакалавра без вимог до стажу роботи.

Обов’язкова вимога до всіх конкурсантів - досвід роботи на комп’ютері, володіння державною мовою.

Детальну інформацію про конкурс можна знайти на сайті Національного агенства з питань державної служби України

За довідками звертатись за адресою:

м. Кропивницький, вул. Дворцова, 32/29, кабінет 103,

тел. 24-03-39.