Фахівці ІТ-галузі обговорили технічні питання з розробки інфраструктурної мапи Кіровоградщини

В облдержадміністрації відбулась чергова нарада з питання моделювання мереж надання публічних сервісів та послуг під керівництвом першого заступника облдержадміністрації Сергія Коваленка.

Сьогодні разом з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів міністерств відомств України в області у нараді взяли участь фахівці ІТ-сфери кожного з підрозділів.

Учасники наради обговорили інструкцію та методику з розробки секторальних карт на прикладі електронної мапи медичних закладів, що вже розроблена департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації.

ІТ-шники отримали завдання нанести на рекомендовану модель карти існуючу мережу закладів, а також об’єкти, передбачені перспективним планом формування громад.