На часі – створення сучасного комплексу дидактичного забезпечення професійної підготовки

5 листопада 2019 року на базі професійно-технічного училища № 36 смт Новгородка відбувся семінар-практикум педагогічних працівників професій громадського харчування з проблеми«Створення електронного комплексно-методичного забезпечення шлях до підвищення професійної компетентності педагога».

Основним завданням семінару  стало мотивування голів методичних комісій професій громадського харчування щодо організації відповідного напрямку роботи з педагогічними працівниками своїх  закладів із розробки та створення електронного комплексу дидактичних засобів; розкриття педагогічних підходів до розробки відповідних комплексів та методики їх використання  при проведенні уроків професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки.

На початку заходу для налаштування на спільну роботу  практичним психологом ПТУ № 36 смт Новгородка Нікітенко Т.П. була проведена вправа «Жив був педагог».

У ході мозкового штурму присутні мали змогу визначити вимоги до створення сучасного комплексно-методичного забезпечення професійної підготовки та актуальність організації даного напрямку роботи з педагогічними працівниками відповідних професій.

Вдалим практичним доповненням до розкриття проблеми заходу став проведений викладачем ПТУ № 36 смт Новгородка Вінзіцькою А.В. урок з предмета «Технологія приготування їжі з основами товарознавства», на якому розкривались практичні можливості використання електронних дидактичних засобів, розміщених на інтерактивнійонлайн дошці.

У ході заходу увазі присутніх були презентовані напрацювання методичної комісії ПТУ № 36 смт Новгородка щодо створення за допомогою сервісу Padletелектронного комплексу дидактичних засобів з професії «Кухар».Окрім цього, своїми ідеями щодо створення сучасного комплексу засобів навчання поділились викладачі Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова -  Висоцька Л.О та ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» -  Калужська В.О.

 Для набуття практичного досвіду роботи з онлайновими сервісами WordArtта Wizer.mi, учасникам заходу був запропонований майстер-клас «Створення хмари тегів», проведений викладачем ПТУ № 36 смт  Новгородка Бутенком Ю.В. та презентація методичного блокнота з покроковою інструкцією зістворення електронних інтерактивних робочих аркушів за допомогою онлайнового сервісу Wizer.mi.