Студенти Центральноукраїнського державного педагогічного університету перемогли на Чемпіонаті України із скелелазіння

3-5 листопада 2017 року в м. Кременчук відбувся Чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів в видах програми швидкість і трудність та багатоборство.

У змаганнях взяли участь 142 найсильніших спортсмена, представники 14 вищих навчальних закладів України.

Кіровоградську область представляли студенти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В.Винниченка, вихованці комунального закладу “Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді” у складі: Максим Німеровський, Данило Назаренко, Максим Троцький, Віктор Пальчиков, Діана Токар, Вікторія Олександрова.

У командному заліку серед навчальних закладів зайняла скелелази Кіровоградщини здобули:

у швидкості -  І місце;

у складності і в багатоборстві – ІІ місце.

У особистому заліку поза конкурсом призерами стали:

Ярослав Ткач – І місце у змаганнях на швидкість і ІІ місце у багатоборстві;

Ніл Плохов – ІІ місце у змаганнях на швидкість.

Призери  нагороджені медалями та дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України.

Готували спортсменів до змагань тренери Валентина Русінова та Олександр Колотуха, Микола Побережець, Сергій Побережець.

Заступник директора центру                                                     С.Пугаков

Прес - служба управління освіти, науки, молоді та спорту  облдержадміністрації.