Вітаємо призера Всеукраїнської виставки – конкурсу із історико-технічного стендового моделювання!

З 26 по 28 жовтня 2017 року Українським державним центром позашкільної освіти на базі Волинського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено Всеукраїнську відкриту виставку-конкурс з історико-технічного стендового моделювання.

Захід проводився з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді, популяризації масштабного моделізму, як виду технічної творчості, організації змістовного дозвілля дітей, пошуку та підтримки технічно обдарованої учнівської молоді, стимулювання інтелектуального, духовного розвитку дітей.

У виставці-конкурсі взяли участь моделісти масштабної техніки з Київської (2 команди), Кіровоградської, Житомирської, Волинської, Хмельницької (2 команди), Рівенської, Харківської, Закарпатської областей України.

Конкурсанти демонстрували свої вміння із створення моделей, ділилися секретами майстерності стендового моделізму та прагнули отримати перемогу у номінаціях: авіація, космічна техніка, автомобілі, бронетехніка, флот, фігури, діорами, моделі з паперу, фентезі, «Збройні сили України», залізничний транспорт. Всього на конкурс-виставку було подано 273 моделі.

Третє місце посів Максим Полтавчук – вихованець гуртка «Стендові моделі – копії суден з двигуном» (керівник  Едуард Наливайський)  комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської  молоді». Він був нагороджений Дипломом Українського державного центру позашкільної освіти та медаллю. Крім того, наш талановитий земляк отримав Грамоту як наймолодший учасник Всеукраїнської виставки – конкурсу.

Команди комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» та Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді отримали сертифікати на суму 300 грн. від спонсора Modeli.com.ua на розвиток гуртка історико-технічного стендового моделювання.

Для усіх учасників цей захід став живим взірцем історії та, водночас, реальним інструментом концентрації уваги навколо історичної спадщини, що виконує пріоритетні завдання збереження пам’яті про події, пов’язані з героїко-патріотичним минулим.

Прес - служба управління освіти, науки, молоді та спорту  облдержадміністрації.