Креативний підхід до планування

Креативність уже давно перестала асоціюватися виключно з представниками творчих професій. І сьогодні креативність в освіті настільки ж важлива, як і грамотність. Розуміючи це, навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області 24 жовтня  2019 року провів засідання школи авторських ініціатив «Креативний підхід до планування».

У ході засідання учасники розглянули теоретичні аспекти креативної освіти, визначили базові принципи творчого педагога-вихователя 21 століття, встановили межу між бюрократією і здоровим глуздом при креативному плануванні виховного процесу, презентували ідеї сучасних виховних заходів та різноманіття форм роботи.  

Окрім того, педагоги мали змогу познайомитись з використанням методології SCRUMв ефективному плануванні та підготовці виховних заходів, проектів тощо.

Підводячи підсумки, учасники зробили висновок, щокреативний педагог постійно осучаснює свої знання, прислухається до учнів, стежить за трендами у вихованні молоді, і головне є не просто педагогом вихователем, а модератором креативної спільноти.