Питання безпечності харчування в закладах освіти обговорили на селекторній нараді

"Кожна третя школа має проблеми з якістю харчування дітей, щодня як мінімум 2 дитини труяться харчовими продуктами, тому ми не можемо на це не звертати увагу. У нас існує система державного нагляду і контролю, є відповідні інспекційні органи, які не повинні бездіяти", – наголосив Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук під час урядової селекторної наради із регіонами з питань безпечності харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

У режимі онлайн у нараді взяла участь тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Світлана Лобанова, начальник головного управління Національної поліції в області Роман Козьяков, начальник управління освіти, науки, молоді та спорту ОДА Володимир Таборанський та директор департаменту охорони здоров'я ОДА Олег Рибальченко, начальник головного управління Держпродспоживслужби в області Ігор Бойчук,.

Під час наради розглянули питання зменшення ризиків виникнення випадків гострих кишкових інфекційних захворювань та кишкових отруєнь у закладах освіти. За інформацією генерального директора Директорату безпечності та якості харчової продукції Миколи Мороза, з метою вирішення проблеми розроблено низку заходів, які буде реалізовано в короткостроковій, середньостроковій та довгостроковій перспективі. Зокрема, серед першочергових завдань – впровадження системи НАССР, забезпечення закупівлі продуктів лише в операторів ринку, що відповідають вимогам харчового законодавства, притягнення до відповідальності порушників. Серед заходів середньострокової та довгострокової перспективи – внесення змін до відповідного законодавства, розробка і затвердження нових норм харчування дітей, покращення матеріально-технічної бази харчоблоків, налагодження постійного і системного контролю за виконанням харчового законодавства, навчання персоналу, задіяного в системі харчування учнів навчальних закладів тощо.

На нараді також розглянули питання щодо виявлення фальсифікованої продукції при поставках в навчальні заклади та заслухали практичний досвід Івано-франківської області щодо впровадження регіональної цільової програми "Дітям Прикарпаття – здорове харчування" .

За результатами наради Прем'єр-міністр доручив керівникам облдержадміністрацій з'ясувати реальний стан справ стосовно організації безпечного харчування в закладах освіти регіонів. Протягом двох тижнів кожна з областей повинна розробити конкретний план заходів нагляду і контролю за безпечністю харчування дітей. З урахуванням позитивної практики Івано-Франківської області, у кожному регіоні необхідно провести паспортизацію харчоблоків освітніх закладів. Для фахівців, які відповідають за цей напрям роботи, наступного тижня буде організовано тематичне навчання яке планують провести у Києві.

"Ми маємо не "для галочки" провести цю роботу, а організувати її правильно, – підкреслив Олексій Гончарук. – Наша мета кардинально зменшити кількість випадків харчових отруєнь у навчальних закладах".