Забезпечення якісної освіти через удосконалення професійної компетентності голів методичних комісій

Важливим чинником покращення освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти є добре налагоджена робота методичних комісій, ефективність якої залежить від професійної компетентності і продуктивної діяльності голів методичних комісій.

З метою удосконалення діяльності методичних комісій закладів П(ПТ)О та підвищення професійної компетентності, активізації творчого потенціалу голів методичних комісійпрофесійної підготовки 8 жовтня 2019 року навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області в режимі онлайн проведено всеобуч «Професійне зростання педагогічних працівників - ознака продуктивної праці голів методичних комісій».

До участі в заході долучилися як новопризначені так і досвідчені голови методичних комісій професійної підготовки закладів П(ПТ)О області.

Під час заходу було обговорено сучасні вимоги до планування та організації роботи методичних комісій закладів П(ПТ)О у контексті роботи над єдиною науково-методичною проблемою, визначено основні напрямки діяльності методичних комісій і, зокрема, голів методичних комісій щодо підвищення професійної компетентності педагогічних працівників. В якості практичних порад головам методичних комісій в організації роботи у розділі «Запитували? Відповідаємо!» були розглянути актуальні питання щодо вирішення освітніх завдань, які виникають при плануванні та організації діяльності методичних комісій.